• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • У співпраці результат

У співпраці результат

Сім'я - один із головних виховних інститутів, значення якого у формуванні особистості дитини важко переоцінити. Значний діапазон впливу і унікальність методів педагогічної і психологічної дії сім'ї робить її одним з найпотужніших засобів сучасного процесу виховання. Окрім того, становлення сім'ї, протиріччя процесу її формування, зміни у структурі, демографічні диспропорції, ряд інших факторів ставлять нові проблеми перед батьками як вихователями. Їхня діяльністть вимагає опанування основ спеціальних знань, умінь, навичок, необхідних для правильного виховання дітей у сім'ї.

/Files/images/SAM_0705.JPG

Дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) комбінованого типу № 20 "Берізка" активно співпрацює з Білоцерківською міською громадською організацією "Дитячий фонд". На базі "Школи молодої сім'ї" закладу впроваджується тренінгів курс з формування батьківської компетентності "Батьківство в радістть" в рамках проекту "Розвиток батьківського потенціалу вразливих сімей з дітьми "Зростаємо разом".

/Files/images/SAM_0082.JPG

Тренінги проводять педагогічні працівники закладу - вихователь-методист Сова Л.Л., практичний психолог Фурдецька Т.В., які пройшли підготовку за програмою тренінгового курсу "Батьківство в радість" та отримали сертифікати.

/Files/images/SAM_1671.JPG

В грудні 2012 року фінішував проект "Зростаємо разом". 15 батьків вихованців взяли участь у тренінгових заняттях "Батьківство в радість". Дошкільний заклад, зважаючи на корисність та ефективність занять, продовжує роботу в даному напрямку. "Ми за усвідомлене батьківство".

Найбільш актуальні та пріоритетні питання в навчальному році, проблеми, які турбують батьків розглядаються на групових та загальних батьківських зборах. Педагоги закладу здебільшого проводять ці заходи інтерактивно. Батьки мають змогу не лише отримати цікаву інформацію, а й повправлятися, погратися, зробити певні висновки, висловити свою думку, поділитися власним досвідом виховання та навчання дітей.


Тренінг для батьків ІІ молодшої групи "Калинка" з проблеми "Ігри та іграшки наших дітей".

/Files/images/SAM_3487.JPG

/Files/images/SAM_3472.JPG

Вправа "Чарівний клубочок"

/Files/images/SAM_3476.JPG

Вправа "Іграшки для дівчаток, іграшки для хлопчиків"

/Files/images/SAM_3480.JPG

/Files/images/SAM_3481.JPG

"Іграшка власними руками" (з покидькового матеріалу)

/Files/images/SAM_3473.JPG

Гра "Намисто для ляльки"

/Files/images/SAM_3477.JPG

Гра "Чия команда спритніша"


Робота з батьками з питань цивільного захисту громадян

11.11.2016 р. в закладі відбулися загальносадові батьківські збори з проблеми "Дії громадян у випадку надзвичайної ситуації. Робота дошкільного закладу в умовах надзвичайної ситуації", в ході яких присутніх познайомлено з алгоритмом дій на випадок сигналу "Увага всім" та в умовах надзвичайної ситуації викликаної різними чинниками: природними катаклізмами, аваріями на підприємствах з викидом хімічних речовин чи радіації, терористичними актами, пожежами.

/Files/images/SAM_3613.JPG
Практикуми з надання першої долікарської допомоги

В закладі медичною службою закладу проводяться практикуми з проблеми "Способи і техніка оживлення людини", в ході яких працівники закладу та батьки ма.ть нагоду активізувати знання з надання першої долікарняної допомоги: проведення штучного дихання та техніки проведення непрямого масажу серця.

/Files/images/SAM_3619.JPG

19.02.2016 р. в закладі проведено практикум з проблеми "Перша допомога при кровотечі, пораненнях, травмах", в ході якого працівники закладу та батьки мали змогу активізувати свої знання з надання першої допомоги при кровотечах та травмах, повправлятися у накладанні жгутів, пов'язок, шин.

25.03.2016 р. в закладі проведено практикум з проблеми "Перша допомога при отруєннях, ураженнях електричним струмом, термічними та хімічними опіками".


Як плекати патріотів

(педагогічний міст для педагогів та батьків)

Адміністрація та педагоги закладу велику увагу приділяють вихованню морально-патріотичних почуттів у дітей. Особлива увага звертається на допомогу батькам у вирішенні даної проблеми. З цією метою в усіх групах у куточках для батьків оформлено відповідний наочний матеріал, папки-пересувки, ширми, організовуються колективні консультації. Нещодавно в закладі було організовано педагогічний міст для педагогів та батьків з проблеми патріотичного виховання "Як плекати патріотів".

/Files/images/DSC09430.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi